Politika

"SINE, DONESI MENI JEDNO PIVO I DRUGIMA ŠTA HOĆE" Predsednik Vučić objavio hit snimak iz Inđije: "Ako ne možes da ih pobediš, ti im se pridruži!" (VIDEO)

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Foto: Budućnost Srbije
Predsednik Vučić se susreo sa građanima u Inđiji, pozivajući ih na okupljanje u Beogradu. Ovaj snimak otkriva njegovu poruku zajedništva.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se večeras nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu kako bi prisustvovali velikom skupu "Srbija jedna porodica", koji će biti održan u subotu na platou ispred Doma Narodne skupštine.

- Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore noge, saberu utiske i nasmeju se. Žuljevi prođu, ali ovakvo zajedništvo i dobro raspoloženje ostaju. P.S. Ako ne možes da ih pobediš, ti im se pridruži - rekao napisao je predsednik Vučić uz snimak.

- Slobodno ti njima, odmaraće sutra do 12:00, nemoj da se napijaju, ali slobodno po jednu čašu i to - rekao je predsednik okupljenima na šta je dobio odgovor da su bile 2-3 pauze i da je na svakoj po jedno hladno pivo moralo biti.

Predsednik je na kraju poručio piće za sve, dok je on sam uzeo pivo.

- Ovo ja plaćam - rekao je predsednik.